Prodam.cz

Práce vedená z domova bez stresu

- Nabídka - 30.08.2017 Editovat / Smazat / Topovat
Hlavní stránka > Brigády > Inzerát č. 32427
Měli byste zájem o vedlejší činnost, která Vám může přinést značný rezidualní příjem? Rozjíždím něco velkého a ráda bych Vás měla ve svém týmu.
Pracuji s novou s rozvíjející se (zavedenou.expandující) společností v síťovém Marketingu, která má předpoklady k tomu stát se dalším miliardovým podnikem na trhu.Tato nová společnost je obchodní příležitostí,která se rychle rozrůstá a potřebujeme leadery ve Vaší oblasti hledáme lidi, kteří chtějí využít příležitosti a stát na počátku úspěchu.
Zde je několik faktorů, díky kterým je tato příležitost právě teď tak působivá.
1.Můžete u toho být už od začátku!
Společnost nedávno zahájila své působění v ČR a nyní expanduje do celého světa. Nyní je ve 120 zemích světa. Máme nyní skvělou příležitost získat náskok v Karatbars než většina lidí vůbec zjistí že se už závodí. Hledáme leadery, které bychom zaškolili v našem týmovém systému, aby mohli ovládnout svůj místní trh a postavit základy dalšího rozvoje.
2.Možnost získat vysoký rezidualní příjem.
Určitě už víte, jak je rezidualní příjem důležitý pro vytvoření skutečného bohatství. Plán tohoto podniku umožňuje vydělávat několika způsoby a většina z nich je rezidualní.
3.Výrobky jsou přitažlivé a pokrývají velkou poptávku trhu.
Jedná se o výrobky z ryzího zlata ( investiční zlato) v malých gramážích od 1 až po 5 gramů. V součastnosti je po nich na trhu velká poptávka.především díky mnoha faktorům trendům a životního stylu. Tím je zajištěna stabilita podniku a dlouhodobý příjem.

Kontaktovat inzerenta